mitronas | Darbuotojai
367
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-367,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-17,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.1,vc_responsive
 

Darbuotojai

Partneriškumu grįstas bendravimas su klientu – UAB „MITRONAS Engineering“ komanda žino, kad yra savo klientų verslo dalis, todėl siekia su klientais turėti konstruktyvų ir draugišką bendradarbiavimą, kuris būtų pagrįstas abipuse nauda.

 

Profesionalumas – tai ne tik mūsų komandos tikslas, o gyvenimo stilius. Esame atviri naujovėms, nuolatos pildome savo žinių bagažą ir tobuliname įgūdžius. Esame savo srities profesionalai, todėl esame atsidave darbui ir entuziastingai atliekame užsakovo pateiktas užduotis.

 

Nuolatinis tobulėjimas – būtina sąlyga norint tapti rinkos lyderiais.

 

Griežta kokybės kontrolė – esame reiklūs savo darbo kokybei, mes žinome, kad tik disciplinuotai ir pastoviai atlikdami visuose atliekamuosiose procesuose nuolatinę kontrolę, galime ne tik pagaminti kokybiškas detales, bet ir tapti lyderiais detalių gamybos rinkoje.

UAB „MITRONAS Engineering“ komanda