mitronas | Paslaugos
175
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-175,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-17,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.1,vc_responsive
 

Paslaugos

UAB “MITRONAS Engineering” turi vieną iš didžiausių šiuolaikinių CNC tekinimo automatų parką Kauno regione, jie yra skirti apdirbimui pagal subrangos sutartis. Mes stengiamės gaminti aukščiausios kokybės dalis, naudojant pažangiausia ir techniškai tvarkingą įrangą. Naudojame modernius CNC tekinimo ir frezavimo įrenginius, kad galėtume pasiūlyti savo klientams patikimiausią ir našesnę CNC apdorojimo paslaugą. Turime pilnai įrengtą gaminių kokybės padalinį. Tai apima specialūs įrankiai, skirti specialių darbo reikalavimų laikymuisi ir galutinėms patikros operacijoms atlikti, pakavimui, siuntų išsiuntimui.

Mes galime pasiūlyti gaminių pristatymą pagal jūsų pateiktą užsakymų datą, galime detales pristatyti į visus miestus ar šalis. Tai apima didelius smulkių, tekintų detalių kiekius. Esame pasiryžę ir stengiamės patenkinti kiekvieną klientą entuziastingomis pastangomis, draugišku aptarnavimu ir komandiniu darbu.

UAB „MITRONAS Engineering“ Paslaugos:

Detalių tekinimas – video

Lorem ipsum dolor sit